Upto21 | Dozowolone do 21

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Upto21 | Dozowolone do 21

Aktualności

Światło , kamera, akcja!

31. Międzynarodowy Festiwal Filmowy

DOZWOLONE DO 21 / UP TO 21

18-20 września 2014

LISTA FILMÓW ZAKWALIFIKOWANYCH

 

Lp. Imię i nazwisko Tytuł filmu Czas trwania Kraj
1 Sander Maran Curiosity Kills 13:35 Estonia
2 Katarina Bednarcikova Diera / The Hole 03:05 Słowacja
3 Ema Klucovska Podarena Rodinka / The Witty Family 02:12 Słowacja
4 Piotr Żołądź Etiuda geometryczna 03:06 Polska
5 Piotr Żołądź Etiuda dynamiczna 03:15 Polska
6 Sam Sakhle Flash Back 3D 07:00
Liban
7 Igor Szwęch W poszukiwaniu szczęścia 03:20 Polska
8 Michał Wojtasik Ponad niebem 09:30 Polska
9 Łukasz Leszczyński Our Hours 15:00
Polska
10 Adrian Pacholec, Adrian Dulnik W sumie moglibyśmy nakręcić film 09:59 Polska
11 Joanna Szymańska Erotyk / Erotic 02:00
Polska
12 Joanna Szymańska Wtorek / Tuesday 21:00 Polska
13 Joanna Szymańska Rozmowa / Converstaion 02:00 Polska
14 Jerzy Czachowski Hiatus / Hiatus 25:00 Polska
15 Dorota Tarasiewicz BEREK / TAG 09:00 Polska
16 Ewa Skonieczna, Joanna Sarnowska Pointy 04:36 Polska
17 Aishling Sugrue Tappity 02:45 Irlandia
18 Cian O'Connor Another Number 07:13 Irlandia
19 Damian Gromala PsychoKinetic 05:00
Polska
20 Pure Animations Bog Standard 03:00 Irlandia
21 Christian Tierney Young 03:21 Irlandia
22 Bekah Molony Coast 15:00 Irlandia
23 Julia Twamley The Late Doctor's Daughter 07:00 Irlandia
24 Piotr Zatwarnicki Aktywna przerwa międzylekcyjna / Active break 02:04 Polska
25 Marek Zatwarnicki Szkoła w przeszłości i… w przyszłości / School in the past and in the future 01:22 Polska
26 Marek Zatwarnicki Nerwowy pingwin / Nervous pinguin 00:47 Polska
27 Rafał Waraczewski Rewolta / Revolt 24:00
Polska
28 Rafał Waraczewski, Stanisław Cuske Kandydaci śmierci 5 / Candidates of death 5 20:00
Polska
29 Rafał Waraczewski Subkultury / Subcultures 10:00
Polska
30 Julia Sikorska / Paulina Teppel Przemytnik emocji / Smuggler of emotions 11:03 Polska
31 Arkadiusz Sulenta Łowca / Hunter 08:00 Polska
32 Jakub Mielewczyk W samotności / In loneliness 26:08 Polska
33 Boris Volokh Burn, Christmas Tree! 08:00
Rosja
34 Natalia Lamus Ciekawy świat grafika / The Curious World Graphics 02:25 Polska
35 Aylin Kockler Storgerausch / Noise 04:27 Niemcy
36 Aneta Makowska Iluzja / Ilussion 02:32 Polska
37 Dominik Patoła, Aneta Czaja, BeataHankus, Katarzyna Krańska, Maciej Pasternak, Oskar Stachura List do ministra / Letter to minister 14:38 Polska
38 Hanna Rudkiewicz, Alicja Wojtasiak Twarze / Faces 01:58 Polska
39 Hanna Rudkiewicz, Alicja Wojtasiak Tacy sami / Still the same 02:10 Polska
40 Urszula Młynarska Rozmowy poufne / Talks confidential 07:38 Polska
41 Karolina Potyrała Mission: Friends - strange wedding and one funeral 11:16 Polska
42 Piotr Makulec Kolej rzeczy 02:45 Polska
43 Brooke Griffin Instructions to Hearing Persons Desiring a Deaf Man 04:01 USA
44 Marek Głuszczak Na drugą stronę 06:34 Polska
45 Marcin Kubacki Rainy Drive 04:07 Polska
46 Piotr Matyja Bez zobowiązań / No strings attached 04:00 Polska
47 Kamil Różański Gołąbki / The Doves 02:37 Polska
48 Centrum Kultury Wrocław-Zachód Wstydliwe uczucia 00:48 Polska
49 Centrum Kultury Wrocław-Zachód W krainie Dziubdziubów 03:30 Polska
50 Centrum Kultury Wrocław-Zachód Senne marzenie 01:22 Polska
51 Centrum Kultury Wrocław-Zachód Żyrafka 01:06 Polska
52 Centrum Kultury Wrocław-Zachód Podróż dookoła świata 01:13 Polska
53 Centrum Kultury Wrocław-Zachód Pan Klocuś 01:35 Polska
54 Centrum Kultury Wrocław-Zachód Pies 00:45 Polska
55 Centrum Kultury Wrocław-Zachód Dokąd na wakacje? 02:33 Polska
56 Centrum Kultury Wrocław-Zachód Jedziemy na koncert 01:52 Polska
57 Centrum Kultury Wrocław-Zachód Książeczka wiewiórki 01:05 Polska
58 Centrum Kultury Wrocław-Zachód Komórkowiec 02:01 Polska
59 Centrum Kultury Wrocław-Zachód Multiinstumentalista 01:32 Polska
60 Centrum Kultury Wrocław-Zachód Napad na bank 01:21 Polska
61 Wojciech Walkowicz Etude Spectrum Universum Mundi 09:23 Polska
62 Marcin Kubacki Katolik jest HAPPY! / Katolik is HAPPY! 04:14 Polska
63 Donata Kapral Ciekawa lekcja wychowania fizycznego / An interesting lesson in physical education 06:09 Polska
64 Legnickie Centrum Kultury Straszny rycerz / Scary knight 02:02 Polska
65 Legnickie Centrum Kultury Wici 02:22 Polska
66 Legnickie Centrum Kultury Dzwonnik / The ringer 02:02 Polska
67 Legnickie Centrum Kultury Tajemnice zamku / Secrets of the castle 04:00 Polska
68 Michał Turlewicz Kulawi / The Lame 19:00 Polska
69 Michał Turlewicz Mankament / Drawback 04:00 Polska
70 Dorian Zypper Metro 2033: Ostatnia nadzieja / Metro 2033: Last Hope 28:00 Polska
71 Frantisek Sverha Architekt zaniku / Architect of extinction 28:37 Słowacja
72 Dawid Wardzała Jak zrobić film? / How to make a movie? 05:23 Polska
73 Michał Toczek Bez powrotu / Without return 07:00 Polska
74 Joanna Hetman Gra pozorów / The crying game 00:51 Polska
75 Michał Miodek Amor vincit omnia 05:00 Polska
76 Michał Rakowski Imaginacja / Imagination 10:54 Polska
77 Mikaela King This Too Shall Pass 11:07 Wielka Brytania
78 Jan Grobliński Skanonizacja / Scanonization 03:29 Polska
79 Adam Suzin Anioł / Angel 03:12 Polska
80 Kamila Kiziak, Weronika Bella, Weronika Jaśkowiak, Zuzanna Klak Zaginiona Kotka Śniegu / Missing Snowy Cat 02:00 Polska
81 Anna Fiecek, Ryszard Leśniak, Tadeusz Leśniach, Michał Kucharski, Marcin Dawid, Tomasz Fiecek Chuck & Pouh 02:52 Polska
82 Olga Aleksandrowicz, Marta Aleksandrowicz, Amelia Cegielska, Julia Mrozek, Emilia Nowak Zosia Poszukiwaczka / Zosia - the hunter 01:28 Polska
83 Adam Sajdak, Michał Sajdak, Krzysztof Cieślik, Bartek Krupa, Adam Kuźniak Angry Birds ratują zimę / Angdy Birds save the Winter 01:36 Polska
84 Kacper Dawid, Sławomir Witkowski, Ignacy Smoliński, Tomasz Dawid, Florian Friedla Jogo-zima / Jogo-winter 01:50 Polska
85 Kamil Rajwa, Filip Więcek, Macin Midura, Maksymilian Przybylski Śnieżna przygoda / Winter Adventure 01:28 Polska
86 Kinga Rajwa, Mateusz Mościcki, Zuzanna Kowalska, Jakub Sinica W poszukiwaniu śniegu / Let's look for snow 01:12 Polska
87 Ewa Juszczak, Julian Kochalski, Dominik Kochalski, Jakub Kurdyna Kapitan Majtas i śnieg / Captain Majtas and snow 01:17 Polska
88 Kornelia Szczygieł Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie 02:05 Polska
89 Joanna Cackowska Chrzanów nocą / Chrzanów night 02:07 Polska
90 Kornelia Szczygieł, Kinga Kasperek, Elżbieta Matuszek Powiat Chrzanowski przez palce / District Chrzanów through your fingers 03:47 Polska
91 Bartosz Rochniak, Emilia Ciołczyk Piękno Pogorzyc / Beauty Pogorzyce 04:16 Polska
92 Amelka Kolasińska          E-milka 02:24 Polska
93 Olga Samokhvalova Peshka / Pionek 04:48 Rosja
94 Milena Wojciechowska        C’est la vie / Takie jest życie 01:35 Polska
95 Elizaveta Filippova  The history of one teapot / Historia dzbanka na herbatę 02:24 Rosja
96 Richard Forstmann Watched / Obserwowany 03:00 Niemcy
97 Maksymilian Rzontkowski Matches 01:38 Polska
98 Marek Głuszczak, Agnieszka Czupryniak, Ola Bengtsson, Michał Toczek Sp. Zaangażowanie / Late Involvement 01:14 Polska / Szwecja
99 Paulina Studniczka Punk Not Dead 08:36 Polska
100 Julia Pańków Na straganie / At the vegetable stall 02:46 Luksemburg
101  Olga Zhantlieieva
Focus 01:30 Ukraina

 Lista filmów do pobrania tutaj.

jigolo bar
You are here
akustik sunger akustik sunger
Turkiyenin hd porno en sevilen filmlerinin yer aldigi porno internet sitemiz olan ve sex tarzi bir site olan sitemiz gercekten dillere destan bir durumda herkesin mobil porno sevdigi bir site olarak tarihe gececege benziyor. Sitenin en belirgin ozelliklerinden birisi de porno Turkiyede gercekten kaliteli ve muntazam,porno izle duzenli siteleri olmamasidir. Bu yuzden iste. Ayrica en turk porno izle net goruntu kalitesine sahip adresinde yayinlanmaktadir.